• 636079423291288750_blazicek_akt.jpg
  • 636079423449257500_blazicek.JPG
  • 636079423548632500_blazicek2.JPG
  • 636079423727695000_blazicek1.JPG
  • 636079423646757500_blazicek3.JPG

Blažíček Oldřich

*1887 +1953

Stojící akt

ID Aukce: 2
Olej, plátno, 105 x 40 cm. Signováno vlevo dole. Dále ještě níže přípis s datací 1911. Restaurováno, přiložena restaurátorská zpráva Petr a Šárka Bergerovi. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Pravost ověřila PhDr. Naděžda Blažíčková - Horová. Obraz bude publikovaný v připravovaném soupisu díla Oldřicha Blažíčka.
Vyvolávací cena:

165 000 Kč

175 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 18:31:00

10 000 Kč

BIZ87119 17500031.10.2016 18:24:38
NXB43713 16500031.10.2016 11:30:20