Olej, plátno, 105 x 40 cm. Signováno vlevo dole. Dále ještě níže přípis s datací 1911. Restaurováno, přiložena restaurátorská zpráva Petr a Šárka Bergerovi. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Pravost ověřila PhDr. Naděžda Blažíčková - Horová. Obraz bude publikovaný v připravovaném soupisu díla Oldřicha Blažíčka.