• 636079787726445000_1wehli.JPG
  • 636079787910351250_wehli.JPG
  • 636079788040820000_wehli2.JPG
  • 636079788126132500_wehli1.JPG

Wehli Matthias

*1824 +1889

Západ slunce

ID Aukce: 20
Olej, plátno, 43,5 x 53,5 cm. Signováno vlevo dole W a datováno 1865. Restaurováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

45 000 Kč

45 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 18:49:00

1 000 Kč