• 637605572025201953_hud1.JPG
  • 637605572291297621_hud3.JPG
  • 637605572124108693_hud.JPG
  • 637605572217078148_hud2.JPG

Hudeček Antonín

*1872 +1941

Prosluněný les

ID Aukce: 2004
Olej, karton, 45 cm x 60,5 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:14:40

1 000 Kč

Příhozů: 16

JRZ42811 3500020.10.2021 19:09:40
YWW57638 3400020.10.2021 19:09:13
JRZ42811 3300020.10.2021 19:06:29
YWW57638 3200020.10.2021 19:04:50
JRZ42811 3100020.10.2021 19:02:46
YWW57638 3000020.10.2021 19:00:33
JRZ42811 2900020.10.2021 19:00:31
YWW57638 2800020.10.2021 18:56:33
JRZ42811 2700020.10.2021 18:56:29
YWW57638 2600020.10.2021 18:36:06
UJD85301 2500020.10.2021 18:36:06
YWW57638 2400020.10.2021 18:35:56
UJD85301 2300020.10.2021 10:23:36
HJZ16203 2200020.10.2021 10:23:35
UJD85301 2100020.10.2021 8:11:29
HJZ16203 2000003.07.2021 21:06:27