• 637605575618271845_po2.JPG
  • 637605574454166416_po1.JPG
  • 637605575777335786_pors.JPG
  • 637605574614636136_po.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Zimní břízy

ID Aukce: 2005
Olej, karton, 48 cm x 59 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

34 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:25:59

1 000 Kč

Příhozů: 16

NWV98079 3400020.10.2021 19:20:59
DGS13755 3300020.10.2021 19:16:00
NWV98079 3200020.10.2021 19:15:34
DGS13755 3100020.10.2021 19:14:44
XAD97980 3000020.10.2021 19:14:00
DGS13755 2900020.10.2021 19:10:46
XAD97980 2800020.10.2021 19:10:19
DGS13755 2700020.10.2021 19:06:38
XAD97980 2600020.10.2021 19:05:58
DGS13755 2500020.10.2021 19:04:08
UEA05326 2400020.10.2021 19:03:19
DGS13755 2300020.10.2021 19:03:08
UEA05326 2200020.10.2021 19:02:50
DGS13755 2100007.10.2021 17:35:19
OKY81955 2000026.09.2021 7:49:37
OKY81955 1900018.07.2021 11:28:34