• 637605582200582286_ull1.JPG
  • 637605582323407707_ull2.JPG
  • 637605582066987526_ull5.JPG
  • 637605582444970857_ull4.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Zimní říčka

ID Aukce: 2007
Olej, karton, 19 cm x 27 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:08:39

1 000 Kč

QDP21996 1300020.10.2021 19:03:39
TBP33432 1200020.10.2021 19:02:27
NJP55498 1100020.10.2021 18:05:48
UBQ31165 1000029.06.2021 15:24:53