• 637605583713589669_bub1.JPG
  • 637605583817496735_bub.JPG
  • 637605584089621054_bub2.JPG
  • 637605584245321701_bubenicek.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

V kovárně

ID Aukce: 2008
Olej, plátno, 45 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

31 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:11:57

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 24

JPM32095 3100020.10.2021 19:06:57
SOF11997 3000020.10.2021 19:06:52
JPM32095 2900020.10.2021 19:06:26
SOF11997 2800020.10.2021 19:06:24
JPM32095 2700020.10.2021 19:04:21
SOF11997 2600020.10.2021 19:04:15
JPM32095 2500020.10.2021 18:55:21
EMR35189 2400020.10.2021 18:55:11
JPM32095 2300020.10.2021 18:51:31
EMR35189 2200020.10.2021 18:51:29
JPM32095 2100020.10.2021 18:48:55
EMR35189 2000020.10.2021 18:48:53
JPM32095 1900020.10.2021 18:43:53
SOF11997 1800020.10.2021 18:43:45
JPM32095 1700020.10.2021 18:40:36
SOF11997 1600020.10.2021 18:36:21
REX13842 1500016.10.2021 8:11:07
REX13842 1400014.10.2021 17:20:19
MAE45359 1300014.10.2021 8:11:50
XLS63519 1200013.10.2021 17:46:14
SOF11997 1100028.07.2021 22:46:53
EMR35189 1000028.07.2021 13:35:19
SOF11997 950018.07.2021 12:03:19
XUV18100 900029.06.2021 15:27:00