• 637605597852479890_hud.JPG
  • 637605597951557617_hud_sig.JPG
  • 637605598206872074_hudecek.JPG
  • 637605598082496119_hud1.JPG

Hudeček Stanislav

*1872 +1947

U potoka

ID Aukce: 2013
Olej, karton, 42 cm x 59 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

9 500 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:13:00

500 Kč

XCC89951 950020.10.2021 6:11:19
WVG09416 900030.09.2021 22:33:23
LPY20037 850028.07.2021 9:31:18
GEC48491 800006.07.2021 22:48:02