• 637605599987937901_s9.JPG
  • 637605600100751314_s10.JPG
  • 637605600200760997_s11.JPG
  • 637605600542116827_s1.JPG
  • 637605600300848953_s12.JPG

Saudek Jan

*1935 +

At the suburb

ID Aukce: 2014
Klasická černobílá fotografie, rozměr 30,3 cm x 41,2 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno. Certifikát originality přiložen.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

14 200 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:15:31

1 000 Kč

ZKO34307 1420020.10.2021 19:10:31
DYM78814 1300020.10.2021 18:46:00
VOB01182 1200027.08.2021 21:19:02
OSD77976 1100022.07.2021 6:31:07
AWG03698 1000029.06.2021 15:14:20