• 637605603517176535_s3.JPG
  • 637605603626092014_s4.JPG
  • 637605603761239107_s5.JPG
  • 637605603884666704_s.JPG

Saudek Jan

*1935 +

Reunion

ID Aukce: 2016
Klasická černobílá fotografie, rozměr 30,6 cm x 23,8 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vlevo dole. Nerámováno. Certifikát originality přiložen.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:20:58

1 000 Kč

Příhozů: 9

QFG00157 1200020.10.2021 19:15:58
QFG00157 1100020.10.2021 18:57:37
RWU89295 1000020.10.2021 18:53:25
QFG00157 950020.10.2021 18:53:20
RWU89295 900020.10.2021 14:07:48
YIR30167 850027.08.2021 21:20:54
YIR30167 800027.08.2021 21:20:50
KTA97203 750022.07.2021 6:31:21
PSI75497 700029.06.2021 17:26:19