• 637605632148174801_be1.JPG
  • 637605636277507136_be3.JPG
  • 637605632239278814_be.JPG
  • 637605632326317380_be2.JPG

Bělocvětov Andrej

*1923 +1997

ID Aukce: 2022
Olej, plátno, 38 cm x 30 cm. Signováno a datováno 1946 vpravo nahoře.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

9 500 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:27:04

500 Kč

Příhozů: 6

BAL23511 950020.10.2021 19:22:04
UDU25529 900020.10.2021 19:19:32
BAL23511 850020.10.2021 19:16:37
UDU25529 800020.10.2021 19:07:12
JPY96896 750012.10.2021 8:51:39
JPY96896 700018.07.2021 16:47:17