• 637605656471256024_hurk2.JPG
  • 637605656555493960_hurka.JPG
  • 637605656377036328_hurk1.JPG
  • 637605657750216123_DSC_0060.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

Pohled do krajiny

ID Aukce: 2029
Olej, karton, 25 cm x 35 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 600 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:29:00

100 Kč

WIY20873 460013.10.2021 18:08:54
KNK80266 450005.09.2021 11:18:17
UYY19069 440018.07.2021 16:48:40
SWZ93183 430018.07.2021 13:56:58
YTD65463 420012.07.2021 17:54:27
EXC10617 410003.07.2021 23:04:26
KNK80266 400030.06.2021 9:02:38