• 637605668524451106_koh2.JPG
  • 637605670032513637_DSC_0010.JPG
  • 637605668409293981_koh1.JPG
  • 637605669186502668_DSC_0006.JPG

Köhler Johannes

*1896 +1976

ID Aukce: 2033
Olej, karton, 39 cm x 49 cm. Signováno a datováno 1957 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:36:22

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 41

OOB59762 2000020.10.2021 19:31:22
QUQ16366 1900020.10.2021 19:28:56
SAV55363 1800020.10.2021 16:40:44
CNM15101 1700020.10.2021 16:40:19
SAV55363 1600020.10.2021 16:40:19
CNM15101 1500020.10.2021 15:36:59
SAV55363 1400020.10.2021 15:36:49
CNM15101 1300020.10.2021 13:41:12
SAV55363 1200020.10.2021 13:41:11
CNM15101 1100020.10.2021 10:59:15
SAV55363 1000020.10.2021 10:59:05
CNM15101 950020.10.2021 8:14:03
QOL07843 900020.10.2021 0:43:58
SAV55363 850019.10.2021 17:23:33
QUQ16366 800002.08.2021 16:30:40
VRT64041 750002.08.2021 16:30:27
QUQ16366 700002.08.2021 16:30:22
VRT64041 650002.08.2021 16:30:06
QUQ16366 600002.08.2021 16:30:06
VRT64041 550002.08.2021 16:29:46
QUQ16366 500002.08.2021 16:29:45
VRT64041 490002.08.2021 16:29:36
QUQ16366 480002.08.2021 16:29:35
VRT64041 470002.08.2021 16:29:26
QUQ16366 460002.08.2021 16:29:18
VRT64041 450002.08.2021 16:29:05
QUQ16366 440002.08.2021 16:28:58
VRT64041 430002.08.2021 16:28:45
QUQ16366 420002.08.2021 16:28:42
VRT64041 410002.08.2021 16:28:24