• 637605674736281132_sou1.JPG
  • 637605674862732839_sou.JPG
  • 637605674966178305_sou2.JPG
  • 637605675059147771_sou3.JPG

Soukup František Ladislav

*1888 +1954

ID Aukce: 2035
Olej, karton, 44 cm x 58 cm. Signováno vpravo dole. Vlevo nahoře mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:35:00

100 Kč

QVF68656 300008.07.2021 14:17:25