• 637605694121418943_krc3.JPG
  • 637605694235031750_krc4.JPG
  • 637605694622264225_krc5.JPG
  • 637605694799776730_krcil1.JPG

Krčil Josef

*1906 +1985

Motiv z Kutné Hory

ID Aukce: 2036
Olej, plátno, 42 cm x 31 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

6 055 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:59:12

500 Kč

Příhozů: 13

PWY92920 605520.10.2021 19:54:12
IWR33364 555520.10.2021 19:49:40
PWY92920 500020.10.2021 19:46:49
IWR33364 490020.10.2021 19:45:03
PWY92920 460020.10.2021 19:40:41
IWR33364 450020.10.2021 19:35:53
PWY92920 360020.10.2021 19:35:22
IWR33364 350020.10.2021 19:32:55
PWY92920 340020.10.2021 19:32:36
IWR33364 330020.10.2021 19:31:10
PWY92920 320020.10.2021 19:27:59
IWR33364 310020.10.2021 8:07:26
YMC13012 300007.07.2021 23:07:04