• 637605698554593820_kr.JPG
  • 637605698654137727_kr2.JPG
  • 637605698779613568_krcilakt.JPG
  • 637605698420216082_kr1.JPG

Krčil Josef

*1906 +1985

Akt

ID Aukce: 2038
Olej, karton, 52 cm x 21 cm, signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 700 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:38:00

100 Kč

RQO25116 370020.10.2021 19:30:54
ATI09945 360014.10.2021 8:13:22
PRJ26141 350010.09.2021 14:50:50