• 637655783383737742_k2.JPG
  • 637655783483894758_k1.JPG
  • 637655783569993270_k3.JPG
  • 637655783659681168_k4.JPG

Kuba Ludvík

*1863 +1956

Kostel

ID Aukce: 2044
Olej, plátno, 40 cm x 28 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Na zadní straně přípis s ověřením.
Vyvolávací cena:

29 000 Kč

29 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:44:00

1 000 Kč

XAW22769 2900015.10.2021 21:51:23