• 637605725507906210_va.JPG
  • 637605725408787567_va1.JPG
  • 637605725613400044_va2.JPG
  • 637605725708953386_vasina.JPG
  • 637605725806478372_vasina1.JPG

Vavřina Jiří

*1944 +

Kleopatra

ID Aukce: 2045
Olej, karton, 90 cm x 60 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:45:00

500 Kč