• 637605727225327302_koh3.JPG
  • 637605726935110478_koh1.JPG
  • 637605727022454973_koh.JPG
  • 637605727129180163_koh2.JPG

Köhler Johannes

*1896 +1976

ID Aukce: 2046
Kombinovaná technika, karton, 20 cm x 29 cm. Signováno a datováno 1965 vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:58:17

1 000 Kč

Příhozů: 18

NMJ37353 1400020.10.2021 19:53:17
MHK49148 1300020.10.2021 19:53:03
NMJ37353 1200020.10.2021 19:51:13
MHK49148 1100020.10.2021 19:51:01
NMJ37353 1000020.10.2021 19:49:27
MHK49148 950020.10.2021 19:49:12
NMJ37353 900020.10.2021 19:48:44
MHK49148 850020.10.2021 19:48:20
NMJ37353 800020.10.2021 19:47:48
MHK49148 750020.10.2021 19:45:44
NMJ37353 700020.10.2021 19:44:16
MHK49148 650020.10.2021 19:41:06
FOB58695 600018.09.2021 21:40:50
MXH34692 190007.09.2021 6:18:13
DUY30409 180029.08.2021 7:50:23
LHX03622 170028.08.2021 22:18:08
DUY30409 160002.08.2021 16:33:28
LHX03622 150003.07.2021 21:11:07