• 637612604190732293_b1.JPG
  • 637612604257451556_b.JPG
  • 637612604420023955_b3.JPG
  • 637612604329241794_b2.JPG
  • 637612604510336963_b4.JPG
  • 637612605319750311_b5.JPG

Banksy

Dívka s deštníkem a barevný déšť

ID Aukce: 2052
Litografie, velikost listu 70 cm x 50 cm, signováno vpravo dole. Číslováno vpravo dole 76/150. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:52:01

100 Kč

Příhozů: 12

OYW91970 310020.10.2021 19:47:00
FAV27663 300020.10.2021 19:45:31
OYW91970 290020.10.2021 19:45:12
FAV27663 280020.10.2021 19:45:09
OYW91970 270020.10.2021 19:44:51
FAV27663 260020.10.2021 19:44:41
OYW91970 250020.10.2021 19:44:19
FAV27663 240020.10.2021 19:44:11
OYW91970 230020.10.2021 19:42:57
FAV27663 220008.09.2021 13:01:08
MRS88324 210008.09.2021 11:48:04
FAV27663 200019.08.2021 10:50:28