• 637612608878326180_k.JPG
  • 637612609291466792_k4.JPG
  • 637612608958639298_k1.JPG
  • 637612609153651849_k2.JPG
  • 637612609223027640_k3.JPG
  • 637612609363042593_k5.JPG
  • 637612609438674056_k6.JPG

Kupka František

*1871 +1957

Drill

ID Aukce: 2054
Litografie, velikost listu 70 cm x 50 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno vlevo dole 89/350. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:54:00

500 Kč

FWH69893 700020.10.2021 17:40:08
FWH69893 230019.10.2021 21:41:54
RRR22275 220014.10.2021 20:21:54
KMH90352 210012.10.2021 11:41:38
RRR22275 200001.08.2021 21:37:28