• 637612611652016747_ka1.JPG
  • 637612611752642258_ka.JPG
  • 637612611843294489_ka2.JPG
  • 637612611909891891_ka3.JPG

Kandinsky Vassily

*1866 +1944

Composition VIII

ID Aukce: 2055
Litografie, velikost listu 28 cm x 38 cm, signováno vpravo dole. Číslováno vlevo dole 14/300. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:55:00

500 Kč

Příhozů: 32

VTE21963 700020.10.2021 17:39:09
GSN74031 500019.10.2021 21:45:37
VTE21963 490019.10.2021 21:45:27
GSN74031 480019.10.2021 21:45:27
VTE21963 470019.10.2021 21:45:16
GSN74031 460019.10.2021 21:45:16
VTE21963 450019.10.2021 21:45:06
GSN74031 440019.10.2021 21:45:06
VTE21963 430019.10.2021 21:44:56
GSN74031 420019.10.2021 21:44:56
VTE21963 410019.10.2021 21:44:45
GSN74031 400019.10.2021 21:44:45
VTE21963 390019.10.2021 21:44:35
GSN74031 380019.10.2021 21:44:35
VTE21963 370019.10.2021 21:44:25
GSN74031 360019.10.2021 21:44:25
VTE21963 350019.10.2021 21:44:15
GSN74031 340019.10.2021 21:44:14
VTE21963 330019.10.2021 21:44:04
GSN74031 320019.10.2021 21:44:04
VTE21963 310019.10.2021 21:43:54
GSN74031 300019.10.2021 21:43:54
VTE21963 290019.10.2021 21:43:44
GSN74031 280019.10.2021 21:43:43
VTE21963 270019.10.2021 21:43:33
GSN74031 260019.10.2021 21:43:33
VTE21963 250019.10.2021 21:43:23
GSN74031 240019.10.2021 21:43:23
VTE21963 230019.10.2021 21:43:12
GSN74031 220019.10.2021 21:40:19