• 637612614759086291_l.JPG
  • 637612614912555527_l3.JPG
  • 637612614993676883_l4.JPG
  • 637612614832845182_l2.JPG
  • 637612614669398362_l1.JPG

Lichtenstein Roy

*1923 +1997

Blondýna

ID Aukce: 2056
Litografie, velikost listu 50 cm x 35 cm, signováno vpravo dole. Číslováno vlevo dole 131/150. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:56:00

500 Kč

ARX17605 700020.10.2021 17:40:30
ARX17605 200019.10.2021 21:34:40