• 637612616570413249_m5.JPG
  • 637612616678226306_m6.JPG
  • 637612616239515150_m1.JPG
  • 637612616389928095_m3.JPG
  • 637612616468380950_m4.JPG
  • 637612616317645912_m.JPG

Mucha Alfons

*1860 +1939

Jaro

ID Aukce: 2057
Litografie, velikost listu 70 cm x 50 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno vlevo dole 93/100. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:58:20

500 Kč

Příhozů: 33

RBX49394 600020.10.2021 17:12:24
NML56665 550020.10.2021 17:08:46
RBX49394 500019.10.2021 23:49:51
EOK58293 490019.10.2021 23:49:32
RBX49394 480019.10.2021 23:49:27
EOK58293 470019.10.2021 23:49:12
RBX49394 460019.10.2021 23:49:10
EOK58293 450019.10.2021 23:49:01
RBX49394 440019.10.2021 23:48:55
EOK58293 430019.10.2021 23:48:41
RBX49394 420019.10.2021 23:48:39
EOK58293 410019.10.2021 23:48:31
RBX49394 400019.10.2021 23:48:24
EOK58293 390019.10.2021 23:48:10
RBX49394 380019.10.2021 23:48:09
EOK58293 370019.10.2021 23:48:00
RBX49394 360019.10.2021 23:47:52
EOK58293 350019.10.2021 23:47:39
RBX49394 340019.10.2021 23:47:36
EOK58293 330019.10.2021 23:47:19
RBX49394 320019.10.2021 23:47:09
EOK58293 310019.10.2021 23:46:58
RBX49394 300019.10.2021 23:46:52
EOK58293 290019.10.2021 23:46:38
RBX49394 280019.10.2021 23:46:30
EOK58293 270019.10.2021 23:46:07
RBX49394 260019.10.2021 23:46:03
EOK58293 250019.10.2021 23:45:47
RBX49394 240019.10.2021 23:45:43
EOK58293 230019.10.2021 23:45:16