• 637612622340744577_r1.JPG
  • 637612622434338771_r.JPG
  • 637612622505277077_r2.JPG
  • 637612622632732686_r3.JPG

Renoir Pierre Auguste

*1841 +1919

The two sisters, On the terrace

ID Aukce: 2059
Litografie, velikost listu 38 cm x 28 cm, signováno vpravo dole. Číslováno vlevo dole 55/450. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:59:00

100 Kč