• 637621410502237302_kav1.JPG
  • 637621410540518848_kav.JPG
  • 637621410653670855_kav4.JPG
  • 637621410579893883_kav2.JPG
  • 637621410615701817_kav3.JPG

Na Hod Boží

ID Aukce: 2064
Olej, karton, 46 cm x 64 cm. Signováno vpravo dole. Popsáno vlevo dole. Po roce 1910. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

95 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:08:14

5 000 Kč

Příhozů: 10

HJJ70876 9500020.10.2021 20:03:14
ZFK73869 9000020.10.2021 20:03:06
HJJ70876 8500020.10.2021 20:02:02
ZFK73869 8000020.10.2021 20:01:55
HJJ70876 7500020.10.2021 19:47:46
SJY65697 7000020.10.2021 19:47:41
HJJ70876 6500020.10.2021 17:11:23
SJY65697 6000020.10.2021 8:15:13
RPO28654 5500018.10.2021 22:32:21
SJY65697 5000019.07.2021 15:39:11