• 637621414037343892_vac2.JPG
  • 637621413982960094_vac.JPG
  • 637621413937334772_vac1.JPG
  • 637621414085502332_vac3.JPG

Vacátko Ludvík

*1873 +1956

Dostaveníčko

ID Aukce: 2066
Olej, dřevo, 97 cm x 73 cm. Signováno vlevo dole. Mimořádně kvalitní rám. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

44 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:06:00

1 000 Kč

Příhozů: 10

HYH01686 4400020.10.2021 19:44:55
TBG87014 4300020.10.2021 19:42:09
TBG87014 4200020.10.2021 19:42:06
HYH01686 4100020.10.2021 19:10:22
TBG87014 4000020.10.2021 19:01:51
HYH01686 3900020.10.2021 18:51:54
ECI46197 3800020.10.2021 17:32:48
HYH01686 3700027.07.2021 14:12:46
QWG26495 3600026.07.2021 17:03:18
HYH01686 3500019.07.2021 22:10:36