• 637621417835728910_scha.JPG
  • 637621417785260031_scha2.JPG
  • 637621417878541976_scha3.JPG
  • 637621417921042048_scha4.JPG

Schadt Karel

*1888 +1955

Přicházející podzim

ID Aukce: 2068
Olej, plátno, 90 cm x 100 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

22 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:08:00

1 000 Kč

BJQ22694 2200020.10.2021 19:37:45
BMB40031 2100020.10.2021 19:37:39
BJQ22694 2000020.10.2021 6:13:32
BMB40031 1900028.07.2021 10:09:17