• 637621420988395472_he2.JPG
  • 637621420859298559_he1.JPG
  • 637621420899150836_he.JPG
  • 637621420945088452_he3.JPG

Heyer Arthur

*1872 +1931

Kočka s beruškou

ID Aukce: 2070
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:10:00

1 000 Kč

KXY97559 1800020.10.2021 20:04:29
SRT81836 1700020.10.2021 18:56:13
CJQ83634 1600012.10.2021 9:05:23
CJQ83634 1500018.07.2021 16:51:21