• 637621423963499021_mac3.JPG
  • 637621423854235446_mac1.JPG
  • 637621423895023809_mac.JPG
  • 637621423932836602_mac2.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Rozkvetlá krajina

ID Aukce: 2072
Olej, karton, 40 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Rám místy poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:12:00

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 19

SHP38354 3000020.10.2021 19:04:32
FPK62876 2900020.10.2021 19:04:21
SHP38354 2800020.10.2021 19:04:21
FPK62876 2700020.10.2021 19:04:11
SHP38354 2600020.10.2021 19:04:11
FPK62876 2500020.10.2021 19:04:00
SHP38354 2400020.10.2021 18:46:50
KLF10862 2300020.10.2021 18:46:50
SHP38354 2200020.10.2021 18:46:40
KLF10862 2100020.10.2021 15:38:25
AOE21738 2000020.10.2021 13:29:34
FPK62876 1900020.10.2021 6:12:18
CXW17388 1800014.10.2021 19:46:30
TJU18014 1700006.10.2021 14:24:16
CXW17388 1600030.09.2021 22:40:59
KLF10862 1500009.09.2021 12:46:54
CXW17388 1400023.08.2021 23:59:30
TJU18014 1300028.07.2021 10:10:39
OES04683 1200026.07.2021 17:04:32