• 637621424877207039_mac5.JPG
  • 637621424954238687_mac6.JPG
  • 637621424989238924_mac7.JPG
  • 637621424915019873_mac4.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Pohled na trosky

ID Aukce: 2073
Olej, plátno, 29 cm x 31 cm. Signováno vpravo dole. Malba místy poškozena, rám silně poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:13:00

1 000 Kč

KJN17682 1000020.10.2021 19:09:44
JBJ82424 950020.10.2021 15:26:18
KJN17682 900020.10.2021 13:30:19
JBJ82424 850020.10.2021 13:30:19
KJN17682 800020.10.2021 6:12:41
KKI54448 750009.09.2021 12:48:25
SFB96905 700028.07.2021 9:33:13