• 637621432829158830_kr.JPG
  • 637621432868377869_kr2.JPG
  • 637621432902909125_kr3.JPG
  • 637621432781488355_kr1.JPG

Krčil Josef

*1906 +1985

Kutná Hora

ID Aukce: 2075
Olej, plátno, 65 cm x 75 cm. Signováno a datováno 1936 vlevo dole. Rám silně poškozen.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:15:00

1 000 Kč

Příhozů: 6

ISK31881 1200020.10.2021 20:00:58
UUO96959 1100020.10.2021 18:35:33
ISK31881 950020.10.2021 8:08:52
UUO96959 700020.10.2021 7:49:26
ISK31881 650020.10.2021 7:49:19
UUO96959 600015.10.2021 21:54:27