• 636197562110341868_brukner.JPG
  • 636197562001123817_1brukner.JPG
  • 636197562303153134_brukner3.JPG
  • 636197562218622425_brukner2.JPG

Brukner Jan

*1906 +1969

Kytice ve váze

ID Aukce: 208
Kombinovaná technika, 70 x 50 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 20:04:00

100 Kč