• 637621441392328789_lib1.JPG
  • 637621441430148987_lib.JPG
  • 637621441474368325_lib2.JPG
  • 637621441513274880_lib3.JPG
  • 637621441563590901_lib4.JPG

Líbal František

*1896 +1974

Blata

ID Aukce: 2080
Olej, karton, 25,5 cm x 35 cm. Signováno a datováno 1917 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:24:51

500 Kč

WHR69463 550020.10.2021 20:19:51
FXG71499 500020.10.2021 18:47:22