• 637621448212854699_sou.JPG
  • 637621448322078952_sou4.JPG
  • 637621448166604085_sou1.JPG
  • 637621448266453634_sou3.JPG
  • 637621448364735629_sou5.JPG

Souček Karel

*1915 +1982

ID Aukce: 2082
Olej, plátno, 48 cm x 71,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

23 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:22:00

1 000 Kč

GXV03465 2400020.10.2021 18:48:03
QRR33795 2300019.07.2021 10:18:15