• 637628304933800580_ba.JPG
  • 637628304989269435_ba1.JPG
  • 637628305125260003_ba2.JPG
  • 637628305167916587_ba3.JPG

Bárta Josef

*1864 +1919

Slunečný den

ID Aukce: 2084
Olej, plátno, 81 cm x 90 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař
Vyvolávací cena:

38 000 Kč

100 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:49:33

10 000 Kč

Příhozů: 20

DIC83715 10000020.10.2021 20:44:33
IJW05976 8000020.10.2021 20:43:36
JLZ81092 7500020.10.2021 20:43:15
IJW05976 7000020.10.2021 20:39:52
JLZ81092 6500020.10.2021 20:38:59
IJW05976 6000020.10.2021 20:35:01
JLZ81092 5500020.10.2021 20:34:34
IJW05976 5000020.10.2021 20:31:23
JLZ81092 4900020.10.2021 20:31:09
IJW05976 4800020.10.2021 20:28:48
JLZ81092 4700020.10.2021 20:28:30
IJW05976 4600020.10.2021 20:24:58
JLZ81092 4500020.10.2021 20:24:40
IJW05976 4400020.10.2021 20:22:56
JLZ81092 4300020.10.2021 20:22:27
IJW05976 4200020.10.2021 20:12:35
JLZ81092 4100020.10.2021 20:05:29
IJW05976 4000017.10.2021 20:04:29
TIG08019 3900028.07.2021 10:12:45
BKQ46734 3800028.07.2021 9:34:29