• 637628310785062566_kr2.JPG
  • 637628310688030833_kr1.JPG
  • 637628310739593456_kr.JPG
  • 637628310825705574_kr3.JPG

Král Josef

*1877 +1914

Hamburg

ID Aukce: 2087
Olej, plátno, fixované na kartonu, 16,5 cm x 18,5 cm. Signováno, popsáno a datováno 1907 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:27:00

1 000 Kč

Příhozů: 10

LOQ19554 1800020.10.2021 20:21:21
XTH15905 1700020.10.2021 20:18:52
LOQ19554 1600020.10.2021 17:27:59
CJX63605 1500020.10.2021 13:58:49
AGW00910 1400020.10.2021 13:58:48
CJX63605 1300020.10.2021 13:56:54
AGW00910 1200020.10.2021 13:56:47
CJX63605 1000020.10.2021 8:59:24
AGW00910 950030.07.2021 12:18:42
OGM13969 900028.07.2021 9:35:03