• 636197573931830758_1sramek_more.JPG
  • 636197574188391616_sramek_more1.JPG
  • 636197574274641064_sramek_more2.JPG
  • 636197574094017220_sramek_more.JPG

Šrámek Václav

*1877 +1965

Varna

ID Aukce: 210
Olej, karton, 35 x 63 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 20:06:00

100 Kč