• 637642874102698495_li1.JPG
  • 637642874188167620_li.JPG
  • 637642874261859553_li2.JPG
  • 637642874345738200_li3.JPG

Liebscher Karel

*1851 +1906

Okoř

ID Aukce: 2115
Kombinovaná technika, 23 cm x 30 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Pasparta poškozena. Kresba v pořádku.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

7 500 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 21:00:53

500 Kč

Příhozů: 26

YUB32293 750020.10.2021 20:55:53
MES55268 700020.10.2021 20:55:45
YUB32293 650020.10.2021 20:55:12
MES55268 600020.10.2021 20:55:09
YUB32293 550020.10.2021 20:54:41
MES55268 500020.10.2021 20:54:38
YUB32293 490020.10.2021 20:54:21
MES55268 480020.10.2021 20:54:14
YUB32293 470020.10.2021 20:54:00
MES55268 460020.10.2021 20:53:56
YUB32293 450020.10.2021 20:53:40
MES55268 440020.10.2021 20:53:31
YUB32293 430020.10.2021 20:53:09
MES55268 420020.10.2021 20:52:59
YUB32293 410020.10.2021 20:52:39
MES55268 400020.10.2021 20:52:32
YUB32293 390020.10.2021 20:52:08
MES55268 380020.10.2021 20:52:01
YUB32293 370020.10.2021 20:51:37
MES55268 360020.10.2021 20:51:32
YUB32293 350020.10.2021 20:51:07
MES55268 340020.10.2021 20:50:58
YUB32293 330020.10.2021 19:42:46
VPY20597 320020.10.2021 19:42:38
YUB32293 310020.10.2021 8:18:41
WJG61843 300012.08.2021 22:36:01