• 637642880722679305_st.JPG
  • 637642880823259090_st1.JPG
  • 637642880969353983_st2.JPG
  • 637642881087792393_st3.JPG
  • 637642881190610520_st4.JPG

Staňková Lucie

*1966 +

Nový svět

ID Aukce: 2119
Olej, plátno, 100 cm x 80 cm, fixováno na desce. Signováno a datováno 2016 na boční straně.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:59:00

1 000 Kč