• 637663689715830620_ko1.JPG
  • 637663689778487609_ko.JPG
  • 637663689861457002_ko3.JPG
  • 637663689822862726_ko2.JPG

Köhler Johannes

*1896 +1976

ID Aukce: 2122
Akvarel, 35 cm x 38 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 21:12:37

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 24

CGO23998 1900020.10.2021 21:07:37
XPD60508 1800020.10.2021 21:07:22
CGO23998 1700020.10.2021 21:06:01
XPD60508 1600020.10.2021 21:05:50
CGO23998 1500020.10.2021 21:04:08
XPD60508 1400020.10.2021 21:03:59
CGO23998 1300020.10.2021 21:03:09
XPD60508 1200020.10.2021 21:03:00
CGO23998 1100020.10.2021 21:01:48
XPD60508 1000020.10.2021 21:01:40
CGO23998 950020.10.2021 21:00:39
XPD60508 900020.10.2021 21:00:32
CGO23998 850020.10.2021 20:59:57
XPD60508 800020.10.2021 20:59:27
CGO23998 750020.10.2021 20:59:10
XPD60508 700020.10.2021 20:56:43
JIK82894 650020.10.2021 20:45:36
JIK82894 600020.10.2021 20:38:46
CGO23998 550020.10.2021 19:59:01
JIK82894 500020.10.2021 19:17:28
HPX65260 490020.10.2021 10:05:27
NTY01602 470012.10.2021 8:45:50
MGP60007 450018.09.2021 21:44:17
VKZ74085 300015.09.2021 13:58:24