• 637663698755656094_kav1.JPG
  • 637663698864148482_kav3.JPG
  • 637663698792415148_kav.JPG
  • 637663698826321915_kav2.JPG
  • 637663698902782426_kav4.JPG

Pohled na Trhovou Kamenici

ID Aukce: 2128
Olej, karton, 24 cm x 33,5 cm. Kolem roku 1918. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Z pozůstalosti spisovatele K.V. Raise. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 21:15:54

5 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 32

TNT53322 5500020.10.2021 21:10:54
WSY92789 5000020.10.2021 21:09:52
IOU92054 4900020.10.2021 21:09:42
WSY92789 4800020.10.2021 21:08:40
TNT53322 4700020.10.2021 21:08:34
WSY92789 4600020.10.2021 21:07:39
IOU92054 4500020.10.2021 21:07:33
WSY92789 4400020.10.2021 21:07:08
TNT53322 4300020.10.2021 21:07:08
WSY92789 4200020.10.2021 21:06:27
IOU92054 4100020.10.2021 21:06:24
WSY92789 4000020.10.2021 20:22:47
IUD72623 3900020.10.2021 20:22:46
WSY92789 3800020.10.2021 20:22:36
IUD72623 3700020.10.2021 20:21:24
WSY92789 3600020.10.2021 20:21:23
IUD72623 3500020.10.2021 20:08:13
TNT53322 3400020.10.2021 20:08:11
IUD72623 3300020.10.2021 20:06:50
IOU92054 3200020.10.2021 20:06:43
IUD72623 3100020.10.2021 18:56:44
RVF60719 3000020.10.2021 18:56:37
IUD72623 2722220.10.2021 18:56:12
RVF60719 2622220.10.2021 18:56:05
IUD72623 2522220.10.2021 18:55:10
RVF60719 2422220.10.2021 18:55:06
IUD72623 2322220.10.2021 18:51:10
XJQ56571 2222220.10.2021 11:21:04
RVF60719 1900018.10.2021 13:12:54
XJQ56571 1800012.10.2021 16:46:27