• 637728260126151909_jelinek1.JPG
  • 637728260286153390_jelinek2.JPG
  • 637728260426666939_jelinek4.JPG
  • 637728260204746270_jelinek.JPG
  • 637728260358341441_jelinek3.JPG

Jelínek Jiří Remo

*1901 +1941

Toaleta

ID Aukce: 2139
Olej, dřevěná deska, 54 cm x 40 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

60 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:03:59

5 000 Kč

TZG91005 6000009.02.2022 18:58:59
VGS41629 5500009.02.2022 10:33:48
TAZ23449 5000018.11.2021 17:44:49