• 637732742919864205_kav1.JPG
  • 637732743093320535_kav2.JPG
  • 637732743203321338_kav3.JPG
  • 637732743014087071_kav.JPG

Nálada z Vysočiny

ID Aukce: 2141
Olej, karton, 27 cm x 38 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1905. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

95 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:26:25

5 000 Kč

Příhozů: 35

OMW87412 9500009.02.2022 19:21:25
MGJ80532 9000009.02.2022 19:17:45
OMW87412 8500009.02.2022 19:16:27
MGJ80532 8000009.02.2022 19:14:22
OMW87412 7500009.02.2022 19:12:04
MGJ80532 7000009.02.2022 19:10:57
OMW87412 6500009.02.2022 19:06:04
MGJ80532 6000009.02.2022 19:06:00
OMW87412 5500009.02.2022 19:01:10
MAW29990 5000009.02.2022 19:01:00
OMW87412 4900009.02.2022 19:01:00
MAW29990 4800009.02.2022 19:00:49
OMW87412 4700009.02.2022 19:00:49
MAW29990 4600009.02.2022 19:00:38
OMW87412 4500009.02.2022 19:00:38
MAW29990 4400009.02.2022 19:00:28
OMW87412 4300009.02.2022 18:59:25
MAW29990 4200009.02.2022 18:59:23
OMW87412 4100009.02.2022 18:59:15
MAW29990 4000009.02.2022 18:59:07
OMW87412 3900009.02.2022 18:58:44
MAW29990 3800009.02.2022 18:58:42
OMW87412 3700009.02.2022 18:38:06
NCX47605 3600009.02.2022 18:37:57
OMW87412 3500009.02.2022 18:36:52
NCX47605 3400009.02.2022 18:36:42
OMW87412 3300009.02.2022 18:20:03
MGJ80532 3200009.02.2022 18:20:01
OMW87412 3100009.02.2022 17:43:42
NCX47605 3000009.02.2022 16:48:08