• 637728286546903337_hon1.JPG
  • 637728286641435306_hon.JPG
  • 637728286818936955_hon3.JPG
  • 637728286734092541_hon2.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

U chalupy

ID Aukce: 2145
Olej, karton, 47 cm x 62 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

17 000 Kč

42 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:18:48

1 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 14

IPL03472 4200009.02.2022 19:13:48
ZGR53426 4100009.02.2022 19:09:24
IWC36898 3700009.02.2022 19:06:31
ZGR53426 3600009.02.2022 19:05:19
IWC36898 3200009.02.2022 19:05:14
XRO81039 3100009.02.2022 19:04:50
IPL03472 3000009.02.2022 19:04:41
XRO81039 2900009.02.2022 19:03:58
IPL03472 2800009.02.2022 19:02:45
JOE67525 2700009.02.2022 18:16:14
AUM37722 2600001.12.2021 15:20:10
NKW67018 2500029.11.2021 12:53:56
ZNQ32941 1800018.11.2021 17:57:24
AUM37722 1700018.11.2021 17:44:40