• 637728300683595900_pan1.JPG
  • 637728300760315234_pan2.JPG
  • 637728300598751239_pan.JPG

Panuška Jaroslav

*1872 +1958

U vody

ID Aukce: 2150
Olej, lepenka, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno. Po roce 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:11:00

1 000 Kč

Příhozů: 9

DDY02669 2400009.02.2022 19:05:49
REP66670 1700009.02.2022 13:24:55
HTP02265 1600005.02.2022 17:28:53
RVD90883 1500005.02.2022 17:28:49
HTP02265 1400005.02.2022 17:28:32
RVD90883 1300005.02.2022 17:28:23
HTP02265 1200012.01.2022 9:54:32
MJY91952 1100018.11.2021 17:58:03
RVD90883 1000018.11.2021 17:45:50