• 637728304569295321_hurka.JPG
  • 637728304777563935_hurka3.JPG
  • 637728304471942175_hurka1.JPG
  • 637728304686994182_hurka2.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

U řeky

ID Aukce: 2152
Olej, plátno, 67 cm x 97 cm. Signováno vlevo dole. Plátno místy volnější.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:29:51

1 000 Kč

Příhozů: 18

LIY09347 2500009.02.2022 19:24:51
FDZ03596 2400009.02.2022 19:24:44
LIY09347 2300009.02.2022 19:23:27
FDZ03596 2200009.02.2022 19:23:19
LIY09347 2100009.02.2022 19:20:30
FDZ03596 2000009.02.2022 19:17:52
LIY09347 1900009.02.2022 19:17:01
FDZ03596 1800009.02.2022 19:16:51
LIY09347 1700009.02.2022 19:16:19
FDZ03596 1600009.02.2022 19:16:19
LIY09347 1500009.02.2022 19:16:09
FDZ03596 1400009.02.2022 19:14:34
LIY09347 1300009.02.2022 19:14:30
FDZ03596 1200009.02.2022 19:13:01
LIY09347 1100009.02.2022 19:11:33
FDZ03596 1000009.02.2022 19:10:41
FDZ03596 950009.02.2022 13:25:26
GMS62432 900018.11.2021 14:08:20