• 637757703960073726_uprka2.JPG
  • 637757704288071327_uprka4.JPG
  • 637757704082341106_uprka.JPG
  • 637757704198681943_uprka3.JPG

Uprka Joža

*1861 +1940

Děvčica z Moravy

ID Aukce: 2153
Olej, deska, 50 cm x 32 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Kolem roku 1915. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

120 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:30:05

10 000 Kč

Příhozů: 13

APM88398 12000009.02.2022 19:25:04
URU19317 11000009.02.2022 19:24:32
APM88398 10000009.02.2022 19:22:29
URU19317 9500009.02.2022 19:21:51
APM88398 9000009.02.2022 19:19:20
URU19317 8500009.02.2022 19:15:08
APM88398 8000009.02.2022 19:14:32
FWI34033 7500009.02.2022 19:10:26
OOS17061 7000009.02.2022 19:09:47
FWI34033 6500008.02.2022 18:13:55
APM88398 6000008.02.2022 10:17:03
EJP79587 5500028.01.2022 17:33:43
TAW78185 5000002.01.2022 14:08:22