• 636108365708652949_obr1.JPG
  • 636108365790843605_obr.JPG
  • 636108365870221653_obr3.JPG
  • 636108365952724821_obr4.JPG

Obrovský Jakub

*1892 +1949

Česání ovoce

ID Aukce: 216
Litografie, 38 x 28 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 20:12:00

100 Kč

Příhozů: 9

IUO76073 250030.01.2017 10:42:37
BUE37470 110027.01.2017 15:27:31
BUE37470 100027.01.2017 15:25:43
BUE37470 100027.01.2017 15:25:33
IUO76073 90027.01.2017 15:25:33
BUE37470 80027.01.2017 15:25:23
IUO76073 70027.01.2017 15:25:23
BUE37470 60027.01.2017 15:25:22
IUO76073 50024.01.2017 14:42:59