• 637732763148744866_her.JPG
  • 637732763373121317_her3.JPG
  • 637732763478498254_her4.JPG
  • 637732763062493951_her1.JPG
  • 637732763229370462_her2.JPG
  • 637732763865250370_her5.JPG

Herčík Ferdinand

*1861 +1923

Stojící akt

ID Aukce: 2160
Olej, plátno, 94 cm x 45 cm. Signováno vpravo dole. Na jednom místě plátno poškozeno viz. foto.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:28:35

500 Kč

Příhozů: 12

XHX04244 800009.02.2022 19:23:35
GIM61534 750009.02.2022 19:22:43
XHX04244 700009.02.2022 19:21:40
GIM61534 650009.02.2022 19:21:09
XHX04244 600009.02.2022 19:16:12
GIM61534 550009.02.2022 11:59:29
MYF97487 500007.02.2022 15:08:03
GIM61534 490007.02.2022 10:33:47
MYF97487 480007.02.2022 10:33:43
GIM61534 470027.01.2022 7:44:37
ICS00060 460013.12.2021 23:52:23
WNG37279 450008.12.2021 18:32:41