• 637732766639587597_ka1.JPG
  • 637732766938396503_ka3.JPG
  • 637732766759906010_ka.JPG
  • 637732766842250582_ka2.JPG

Kamenický Josef Jiří

*1910 +1981

Dívky u vody

ID Aukce: 2161
Olej, plátno, 61 cm x 71 cm. Signováno vpravo dole. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:22:20

500 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 22

TIO97305 550009.02.2022 19:17:20
IZX90404 500009.02.2022 19:16:40
TIO97305 490009.02.2022 19:16:30
IZX90404 480009.02.2022 19:16:09
TIO97305 470009.02.2022 19:16:08
IZX90404 460009.02.2022 19:15:48
TIO97305 450009.02.2022 19:15:47
IZX90404 440009.02.2022 18:55:47
TIO97305 430009.02.2022 18:55:40
IZX90404 420009.02.2022 14:54:20
UVA76601 410009.02.2022 14:27:43
IZX90404 400009.02.2022 14:27:21
UVA76601 390009.02.2022 14:27:20
IZX90404 380009.02.2022 14:19:53
KYV83895 370009.02.2022 14:19:47
IZX90404 360009.02.2022 13:26:21
SUR50846 350009.02.2022 13:26:14
IZX90404 340008.02.2022 20:40:05
JLS77278 330007.02.2022 21:33:48
RXU57825 320007.02.2022 10:32:31
IZX90404 310006.02.2022 19:15:12
UZC01602 300013.12.2021 23:49:46